Dysk WP.pl - nowa usługa od Wirtualnej Polski

Każdy z nas napewno zna serwis Wirtualna Polska. Każdy z nas choć raz odwiedzał ten serwis, a część z internautów odwiedza go regularnie. Od kilku dni zarejestrowani użytkownicy WP.pl mają możliwość skorzystania z nowej usługi Wirtualnego Dysku.

Na start każde konto otrzymuje 5 GB przestrzeni na pliki. Po przejściu do głównego panelu zarządzania dyskiem od razu rzucają się w oczy 3 przyciski - aplikacje desktopowe 32 i 64 bitowe oraz aplikacja na androida.

Drugą ciekawą opcją jest podział plików na foldery. Bardzo przydatna funkcja, jednak nie jest to innowacja, gdyż dysk od Google, chmura OneDrive czy Dropbox posiadają to od dawna.

Użytkownicy mają możliwość także udostępniania swoich zasobów innym oraz współdzielenie. Jest to niezwykle przydatne w sytuacji, gdy kilka osób pracuje na tych samych plikach.

Oczywiście całość interfejsu jest jeszcze uboga, jednak prezentuje się przyjemnie dla oka. Usługa póki co jest w wersji beta, co oznacza, że niebawem z pewnością będą pojawiać się kolejne udogodnienia.

Powiadomienie cookies

Strona lukaszbacik.pl zapisuje pliki cookies na komputerach odwiedzających ją internautów. Czytaj więcej.